- HP INC.

Цена
€1978 00 / 3868 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


HP Elite Dragonfly Chromebook - Intel Core i7 - 1265U / up to 4.8 GHz - Chrome OS - Intel Iris Xe Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.5" IPS touchscreen 2256 x 1504 (2K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - slate blue - kbd: Intl English
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP Elite Dragonfly Chromebook - Intel Core i7 - 1265U / up to 4.8 GHz - Chrome OS - Intel Iris Xe Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.5" IPS touchscreen 2256 x 1504 (2K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - slate blue - kbd: Intl English
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Chromebook |
| Operating System | Google Chrome OS - English |
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1265U |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | L3 - 12 MB |
| Features | Dual stream (2x2) |
| Features | Intel Turbo Boost Technology, 12 Threads |
| Features | BrightView, Micro Edge |
| Features | Gesture function, multi-gesture trackpad, haptic touchpad, full-size |
| Features | HP Fast Charge, Zero Touch Enrollment |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Technology | LPDDR4X SDRAM |
| Technology | 4-cell lithium polymer |
| Speed | 4266 MT/s |
| Touchscreen | Yes |
| Main Storage | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Type | 13.5" - IPS |
| Type | Keyboard, digitizer, trackpad, digital pen |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Resolution | 2256 x 1504 (2K) |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Software Included | HP QuickDrop |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Temporal Noise Reduction |
| Sound | Dual stereo speakers |
| Audio Features | Output: Bang & Olufsen Audio |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Layout | International English |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Capacity | 50 Wh |
| Output | 65 Watt |
| Colour | Slate blue |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter, HP Rechargeable USI Pen |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Dimensions (WxDxH) | 29.45 cm x 22.18 cm x 1.66 cm |
| Weight | 1.27 kg |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Security | Titan-C Security Chip, fingerprint reader |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| Memory Card Reader | Yes (microSD) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Marketing Description | Experience the simplicity of a Chromebook, reinvented with premium features that drive productivity and cloud-first performance in a stunning x360 design that stands out with you. The HP Elite Dragonfly 13.5 inch Chromebook delivers the latest collaborati |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 8 |
| Carbon Footprint | 140 kg carbon emissions |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 2 HDMI Headphone/microphone combo jack |
| Manufacturing (kg CO2e) | 129 |
| Logistics (kg CO2e) | 4 |
| Use (kg CO2e) | 11 |
| EOL (kg CO2e) | 0.6 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 129 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 13.5 инча |
| Резолюция на дисплея | 2256x1504 |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Оперативна памет (GB) | 32 |
| Капацитет за съхранение (GB) | 512 |
| Тип на съхранението | NVMe SSD |
| Операционна система | ChromeOS |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Тип на дисплея | IPS |
| Сензорен екран | Да |
| Тегло (kg) | 0.99 кг |
| Живот на батерията (h) | 11.5 ч |
| Цвят | Магнезиево сребрист |
| Предназначение | Офис / Бизнес |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6E |
| Подсветена клавиатура | Да |
| Тегло | 0.00кг |
HP Elite Dragonfly Chromebook – Ултра-лек, с корпоративна сигурност
Съчетайте премиум дизайн с простотата на Chrome OS. HP Elite Dragonfly Chromebook е създаден за професионалисти, които изискват най-висока производителност, цял ден живот на батерията и сигурност на корпоративно ниво в изключително лек магнезиев корпус.
Ключови Предимства
- Изключителна преносимост — Тежи под 1 кг, което го прави един от най-леките бизнес Chromebook-и за работа в движение.
- Мощна производителност — Intel Core i7-1265U с 32GB RAM се справя без усилие с взискателни задачи и облачни работни потоци.
- Невероятен дисплей — 13.5-инчов сензорен екран с резолюция 2256x1504 осигурява остри визуализации и интуитивно взаимодействие.
- Цял ден работа — До 11.5 часа живот на батерията ви позволява да работите продуктивно, без да търсите контакт.
- Корпоративна сигурност — Chrome OS с вградена защита от вируси, автоматични актуализации и HP Sure Sense за напреднала защита от заплахи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 13.5 инча |
| Резолюция на дисплея | 2256x1504 |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Оперативна памет | 32 GB |
| Капацитет за съхранение | 512 GB |
| Тип на съхранението | NVMe SSD |
| Операционна система | ChromeOS |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Сензорен екран | Да |
| Тегло | 0.99 кг |
| Живот на батерията | 11.5 ч |
| Цвят | Магнезиево сребрист |
| Предназначение | Офис / Бизнес |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6E |
| Подсветена клавиатура | Да |
Какво има в кутията
- HP Elite Dragonfly Chromebook
- USB-C захранващ адаптер
- Бързо ръководство
- Гаранционни документи
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




















